TAM - LOKAL ARAÇ KAPLAMA

Bursa Tabela Sistemleri olarak, uzun yıllara dayanan reklam ve tanıtım tecrübemizle araç giydirme konusunda profesyonel ekip ve ekipmanlarla faaliyet göstermekteyiz. Lokal Araç Kaplama, Komple Araç Kaplama, Araç Yazıları, Araç Renk Değişimi, Tekne Giydirme, Filo Araç Giydirme alanlarında hızlı sonuç ve sorunsuz hizmet garantisi vermekteyiz.

Bölgesel Araç Kaplama ile araçların üzerinde bulunan ayna, kapı kolu, spoiler, jant vb. parçaları isteğe göre özel seri malzemelerle, karbon fiber folyo gibi ürünlerle kaplayabilmekteyiz.
Son çıkan üst grup araçlarda veya her aracın full versiyonunda karşılaştığımız özellikle iç bölümlerde bulunan karbon kaplama malzemeleri taleplerin artması ve yaratıcı insanların çalışmaları sonrasında araçların dış bölümlerinde de kullanılmaya başlanmıştır. Karbon görünümü veren oto karbon kaplama işlemleri, araçların ön motor kapağı, tavan, iç göğüslük, dış direkler, aynalar, panjur gibi birçok bölümde kullanılabilmektedir. İç bölümlerde daha çok mat karbon uygulamaları dış yüzeylerde ise parlak karbon uygulamaları tercih edilmektedir.