Strafor Köpük Harf

Harfler ile isteğe göre yazı yazmak mümkün olmaktadır. Özellikle de kutu harfler ile organizasyon ve işletmelerde isim ya da parti konsepti yazılmaktadır. Strafor kutu harf ışıklı çeşitleri ile hem gece hem de gündüz dikkat çeken yazılar oluşturulmaktadır. Özel gün ve organizasyonlarda olduğu gibi farklı tabela konseptlerinde de kullanılmaktadır. Böylece oldukça pratik ve işlevsel bir yazı oluşturmak ta mümkün olmaktadır. Strafor kutu harf ışıklı olması ve çeşitli avantajları ile kullanıcıyı memnun etmektedir. Profesyonel bir tasarım ve üretim sonucunda sunmuş olduğu avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

Strafor harf Logo Kesim

Strafor harf, yazı ve sayı kesimleri istediğiniz renk ve boyutlarda kesilip iç ve dış mekan için uygulanabilmektedir. Mağaza süslemeleri, vitrin dekorları, doğum günü kutlamaları, tabela,harf, rakam, yazı gibi bir çok alanda kullanılan strafor yazı ve sayı kesimleri, 20 cm’den 1 metre’ye kadar istenilen her boyda kesilip, dilenilen her renge boyanabilir. Strafor genellikle fuarlarda ve iç mekanlarda kullanımı tercih edilir. Yılbaşı, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerde sevdiklerinize süprizler yapabiliceğiniz gibi; işletmenizin vitrin ve iç dekor süslemelerinide strafordan tasarlayıp yaptırabilirsiniz.

Köpük Strafor Kutu Harf Tabela

Bu nedenle son yıllarda reklam ve tabela alanında çok rağbet gören malzemelerden biri olmayı başarıyor. Üretim sistemleri içerisinde özel bir kesim makinesi yani CNC makinesi kullanmamız sayesinde hızlı ve başarılı bir üretim gerçekleştirebiliyoruz. Bu üretim için öncelikle bir grafik tasarım gerçekleştiriliyor ve sonra tasarım kesim makinesine aktarılıyor. Kesim makinesi içerisinde tasarıma uygun bir şekilde direktifler oluşturularak, yüksek ısı ile kesim gerçekleştiriliyor. Bu sayede strafor köpük reklam yapmak için sıfır hata ile işlem gerçekleştirmek mümkün oluyor.